Йоро и Хьойлунд получиха травми

Манчестър Юнайтед очаква да научи повече за контузиите на защитника Лени Йоро и нападателя Расмус Хьойлунд в следващите 48 часа.

И двамата играчи бяха контузени при предсезонната загуба на Юнайтед с 2:1 от Арсенал в Лос Анджелис снощи, съобщава Sky Sports.

Хьойлунд, който откри резултата в този мач в 10-ата минута, получи мускулна контузия и бе заменен пет минути след попадението си.

Йоро, който бе купен от Лил за £59 милиона по-рано през юли, също трябваше да бъде заменен през първото полувреме и шефът на Юнайтед Ерик Тен Хаг сега нетърпеливо очаква медицинската присъда.

"Трябва да изчакаме 24 часа и тогава се надяваме да знаем повече. Бяхме много внимателни, особено с Лени. Тъжно е, че той трябваше да си отиде, но нека останем позитивни и да видим какво ще се случи", заяви Тен Хаг пред MUTV.