Ясна е програмата на мачовете от Турнира на 4-те нации 2025 г.
Турнирът на четирите нации, в който ще участват националните отбори на Канада, САЩ, Швеция и Финландия, съставени от играчи от НХЛ, ще се проведе от 12 до 20 февруари 2025 г., съобщава официалният сайт на НХЛ.
Домакин на мачовете, които ще се проведат от 12 до 15 февруари, ще бъде Монреал.
12 февруари: Канада - Швеция
13 февруари: САЩ - Финландия
15 февруари: Финландия - Швеция, Канада - САЩ
След това турнирът ще се премести в Бостън.
17 февруари: Финландия - Канада, САЩ - Швеция
20 февруари: финал
Отборите ще получават три точки за победа в редовното време, две точки за победа в продължения или дузпи и една точка за загуба в продължения или дузпи. Двата отбора с най-добри резултати ще се класират за финала с един мач.
Имайте предвид, че всеки отбор ще се състои от 23 играчи (20 полеви играчи и трима вратари). За да участват в турнира, играчите трябва да имат договор с клуб от НХЛ за сезон 2024/2025 и да бъдат в отбора на лигата от 2 декември. Първите шестима играчи от всеки отбор се очаква да бъдат обявени на 28 юни.
- Синер и Блокс ще спорят за титлата в Мадрид
- Зверев и Блокс на полуфинал в Мадрид, Рууд отпадна
- Андреева срещу Костюк във финала на WTA 1000 в Мадрид
- Джак Дрейпър пропуска Ролан Гарос заради контузия
- Христо Илиев: Резултатите надминаха очакванията ми
- Ричард Карапас пропуска Джирото, насочва се към Тур дьо Франс
- ФИА: Формула 1 не трябва да бъде диктувана от автомобилните компании
- Драматични серии в НБА: Пистънс и Рокетс върнаха интригата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]