Зверев: В неделя ще дам всичко от себе си
Германският тенисист Александър Зверев каза, че има много спомени от корта на "Ролан Гарос" и изрази радостта си от достигането до финала
"Не мога да опиша емоциите си, много съм щастлив. Имам толкова много история на този корт, както най-лошите, така и най-добрите ми спомени. И накрая, аз съм от четвъртия полуфинал до финала. В неделя ще дам всичко от себе си“, каза Зверев на пресконференция.
Припомняме, че за германеца това е втори финал от Големия шлем в кариерата му. Според самия спортист, на първия турнир той все още е бил твърде млад и не е бил готов да спечели турнира. Сега той е решен да спечели титлата.
Миналата година трофеят бе спечелен от Новак Джокович, който ще стане бивш номер едно в света веднага след актуализирането на световната ранглиста през юли.
- Резултати в НБА от 18 януари 2026 г.
- Резултати в НХЛ от 18 януари 2026 г.
- Предлагали на Усик пари, за да се откаже от бой
- Резултати в НХЛ от 17 януари 2026 г.
- Резултати в НБА от 17 януари 2026 г.
- Верстапен: Няма да ни бъде лесно през новия сезон
- Ферари ще има нов състезателен инженер
- Хелмут Марко: Нищо няма да наруши съня ми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]