Хамилтън за Монако: Най-скучното състезание
Пилотът на Мерцедес Люис Хамилтън призна, че Гран При на Монако е било много скучно.
Ще припомним, че след инцидента на Чеко Перес и Кевин Магнусен беше даден рестарт, пилотите смениха гумите дори по време на червените знамена и просто караха 77 обиколки на бавно темпо.
Хамилтън призна, че това е най-скучното състезание в спомените му.
"Поради инцидента на старта всеки успя да смени гумите и просто да кара до финала с по-бавно темпо. Какво можете да кажете, определено беше едно от най-скучните състезания, в които съм участвал. Но това е Гран при на Монако" , заяви Хамилтън.
- Синер и Блокс ще спорят за титлата в Мадрид
- Зверев и Блокс на полуфинал в Мадрид, Рууд отпадна
- Андреева срещу Костюк във финала на WTA 1000 в Мадрид
- Джак Дрейпър пропуска Ролан Гарос заради контузия
- Христо Илиев: Резултатите надминаха очакванията ми
- Ричард Карапас пропуска Джирото, насочва се към Тур дьо Франс
- ФИА: Формула 1 не трябва да бъде диктувана от автомобилните компании
- Драматични серии в НБА: Пистънс и Рокетс върнаха интригата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]