Ясни са полуфиналните двойки в НБА
Завърши седмият мач от втория кръг на плейофите на Националната баскетболна асоциация ( НБА ) , в който Денвър Нъгетс прие Минесота Тимбъруулвс. Срещата се проведе в Денвър и завърши с победа за гостите с резултат 98:90. Резултатът в серията стана 4-3 в полза на Тимбъруулвс, благодарение на което днешните гости стигнаха до финалите на Западната конференция на НБА.
Така бяха определени всички двойки на полуфиналите на плейофите в НБА. Бостън Селтикс и Индиана Пейсърс ще се изправят на финалите на Източната конференция. Първият мач от серията ще се проведе в Бостън на 22 май от 3:00 часа българско време. Днешните победители Минесота Тимбъруулвс и Далас Маверикс ще се срещнат на финалите на Западната конференция. Серията стартира на 23 май в Минесота. Началото е в 3:30 часа българско време.
Всички полуфинални двойки от плейофите на НБА:
Бостън Селтикс - Индиана Пейсърс.
Минесота Тимбъруулвс - Далас Маверикс.
- Шефът на „Сепанг“ разкри защо Малайзия все още не може да се завърне във Формула 1
- Франк Уорън: Тайсън Фюри ще спре Антъни Джошуа
- АСВЕЛ дължи 1,2 милиона евро заради нарушение на правилата на Евролигата
- Монако няма да играе в първенството на Франция и Евролигата през новия сезон
- Сензации във Вашингтон: Де Минор и Шелтън отпаднаха, Пегула и Осака продължават
- Тери Розиър поиска да отпаднат две от обвиненията срещу него по делото за спортни залози
- Треньорът на Тайсън Фюри обясни защо той никога няма да изглежда като Антъни Джошуа
- Джейк Пол предизвика Нейт Диас за първия си ММА мач след мегасделката между MVP и PFL
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]