Колинс и Рибакина ще спорят на финала в Маями
Световната номер 16 Екатерина Александрова не успя да достигне до финала на WTA-1000 тенис турнира в Маями.
На полуфиналите Екатрина загуби от 53-ата ракета на света американката Даниел Колинс с резултат 3:6, 2:6. Срещата на тенисистите продължи 1 час и 15 минути.
На финала Колинс ще играе с четвъртата ракета на света представителката на Казахстан Елена Рибакина. Срещата ще се състои на 30 март.
Турнирът WTA-1000 в Маями се провежда от 19 до 30 март, а наградният фонд на надпреварата е 8 995 555 долара.
Миналогодишната победителка стана чехкинята Петра Квитова, която победи на финала Рибакина със 7:6, 6:2.
- АСВЕЛ дължи 1,2 милиона евро заради нарушение на правилата на Евролигата
- Монако няма да играе в първенството на Франция и Евролигата през новия сезон
- Сензации във Вашингтон: Де Минор и Шелтън отпаднаха, Пегула и Осака продължават
- Тери Розиър поиска да отпаднат две от обвиненията срещу него по делото за спортни залози
- Треньорът на Тайсън Фюри обясни защо той никога няма да изглежда като Антъни Джошуа
- Джейк Пол предизвика Нейт Диас за първия си ММА мач след мегасделката между MVP и PFL
- Усман Нурмагомедов защити титлата си в PFL с технически нокаут
- Люис Хамилтън: Болидите от 2026 година са по-лесни за управление
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]