Де Минор прегази Бублик
Днес, 10 март, на турнира от серията Мастърс в Индиън Уелс (САЩ) се срещнаха 20-ата ракета на света, казахстанският тенисист Александър Бублик , и представителят на Австралия, 10-ата ракета на света Алекс де Минор. Срещата завърши при резултат 7:5, 6:0 в полза на австралийския тенисист.
Мачът продължи 1 час и 27 минути.
Турнирът в Индиън Уелс ще се проведе от 6 до 17 март. Общият награден фонд на сингъл при мъжете е $8,9 млн. Настоящият победител в турнира е испанецът Карлос Алкарас, който победи Даниил Медведев в решаващия мач миналата година.
- Ландо Норис с полпозишън за спринта в Маями
- Костюк спечели турнира в Мадрид
- Синер и Блокс ще спорят за титлата в Мадрид
- Зверев и Блокс на полуфинал в Мадрид, Рууд отпадна
- Андреева срещу Костюк във финала на WTA 1000 в Мадрид
- Джак Дрейпър пропуска Ролан Гарос заради контузия
- Христо Илиев: Резултатите надминаха очакванията ми
- Ричард Карапас пропуска Джирото, насочва се към Тур дьо Франс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]