Джошуа разказа за битката си с Кличко
Бившият световен шампион в тежка категория Антъни Джошуа говори за битката с Владимир Кличко.
"След тази битка наистина разбрах, че има паритет. Кличко е първият човек, който ме изведе до 11-ия рунд. Очевидно той имаше всичко необходимо, за да бъде в тази позиция и да го направи.
Колкото до мен, винаги съм казвал, че трябва да бъда над всички останали, така че винаги се опитвам да подобрявам и променям стила си и други неща. Това ме доведе до мястото, където съм“, заяви Джошуа.
Припомняме, че през 2017 г. Джошуа победи Кличко с технически нокаут в 11-ия рунд.
- Матийо ван дер Пул спечели деветия етап на Тур дьо Франс
- Алкарас поздрави Синер след триумфа му на Уимбълдън
- Синер: Това бе невероятен финал
- Ботас очаква сериозни подобрения от Кадилак за Гран при на Белгия
- Перес: В Ред Бул всичко беше изградено около Верстапен
- Яник Синер покори Уимбълдън след зрелищен обрат срещу Зверев
- Технологиите срещу диабета: Защо на Зверев е разрешено да гледа телефона си по време на финала на Уимбълдън 2026
- Джони Нелсън: Усик е посредствен като левичар
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]