Томова приключи участието си в Хобарт
Виктория Томова отпадна четвъртфиналите на турнира за жени в Хобарт (Австралия) с награден фонд 267 хиляди щатски долара.
Първата ракета на България поведе със сет но загуби с 6:4, 3:6, 2:6 на №2 в схемата и №31 в световната ранглиста Ема Наваро от САЩ. Срещата продължи 1 час и 57 минути.
Преди този мач Томова елиминира №60 в световната ранглиста Мартина Тревизан от Италия и №42 Татяна Мария от Германия.
С доброто си представяне Вики заработи 54 точки за световната ранглиста.
- Ню Йорк Никс с исторически обрат и на крачка от титлата в НБА
- Исторически рекорд на капитана на Каролина във финала за Купа „Стенли“
- Лос Анджелис Кингс назначи шампион от НХЛ за свой нов треньор
- Историческо постижение: Ландеског спечели две престижни награди в един сезон
- Каролина Харикейнс изравни финалната серия за Купа „Стенли“
- Билетите за финала на НБА достигнаха рекордни цени
- Вембаняма върна Спърс в серията след победа над Никс в Ню Йорк
- Александър Зверев сбъдна мечтата си и триумфира на „Ролан Гарос“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]