Хуркач и Оже-Алиасим ще спорят на финала в Базел
Полският тенисист Хуберт Хуркач (11-та ракета на света) достигна до финала на турнира ATP-500 в Базел (Швейцария). В полуфиналната среща Хуркач победи французина Юго Юмберт (28-мо място в класацията на Асоциацията на тенисистите професионалисти) с резултат 6:4, 3:6, 7:6 (7:5).
Мачът продължи 2 часа и 38 минути. През това време Хуркач направи седем аса и направи една двойна грешка.
На финала на турнира ATP-500 в Базел полякът Хуберт Хуркач ще срещне канадеца Феликс Оже-Алиасим (19-а ракета в света), който се наложи над датчанина Холгер Руне (шеста ракета в света) с резултат 6:3, 6:2.
- Конфликтът в Иран провали съвместните планове на Топурия и Волкановски
- Гауф се класира за четвъртфиналите в Маями след трисетова битка
- Хайме Алкарас триумфира в Мурсия, докато Карлос отпадна в Маями
- Кроуфорд ще кара за Астън Мартин в първата тренировка в Япония
- Еди Хърн отрече слуховете за мач между Антъни Джошуа и Дилиън Уайт
- НБА отмени наказанието на Дончич
- Йоханес Клебо спечели масстарта в Лейк Плесид и взе Малкия кристален глобус
- Сензация в Маями: Корда изхвърли Алкарас от турнира
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]