Ботас: Не сме постигнали никакъв прогрес от миналия сезон
Пилотът на "Алфа Ромео" Валтери Ботас отбеляза, че отборът не е постигнал никакъв напредък от миналия сезон.
"Започнахме добре миналия сезон, но не сме постигнали никакъв напредък оттогава. Надминахме очакванията и се представихме много по-добре от очакваното. Оттогава нашите подобрения са незначителни. Да кажем, че очаквах повече. Новият пакет за подобрение на автомобила на Гран При на Сингапур също не помогна много.
Сега не сме толкова далеч от предишното си аз, но явно изоставаме. Проблемът е, че много отбори от Формула 1 имат повече пари и служители от нас. Трябва да се развиваме, но отнема време“, заяви Ботас.
Този сезон "Алфа Ромео" заема девето място в класирането на шампионата на конструкторите с 10 точки.
- АСВЕЛ дължи 1,2 милиона евро заради нарушение на правилата на Евролигата
- Монако няма да играе в първенството на Франция и Евролигата през новия сезон
- Сензации във Вашингтон: Де Минор и Шелтън отпаднаха, Пегула и Осака продължават
- Тери Розиър поиска да отпаднат две от обвиненията срещу него по делото за спортни залози
- Треньорът на Тайсън Фюри обясни защо той никога няма да изглежда като Антъни Джошуа
- Джейк Пол предизвика Нейт Диас за първия си ММА мач след мегасделката между MVP и PFL
- Усман Нурмагомедов защити титлата си в PFL с технически нокаут
- Люис Хамилтън: Болидите от 2026 година са по-лесни за управление
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]