НБА разследва Портър - младши
В понеделник, 11 септември, стана известно, че играчът на Хюстън Кевин Портър-младши е арестуван от полицията за нападение над приятелката си Кайсре Гондрезик.
Според ClutchPoints, цитирайки вътрешния човек на ESPN Адриан Войнаровски, НБА вече е започнала собствено разследване.
"Лигата започна разследване и ще го разгледа в близко бъдеще. Няма съмнение, че бъдещето на Кевин Портър младши, не само с Рокетс, но и в НБА, е в голяма опасност“, каза Войнаровски.
Съобщава се, че Кайсре Гондрезик е била откарана в болница с най-малко една счупена кост и натъртвания. А сестра й вече заплаши Портър с насилие.
Припомнете си, че през миналия октомври Кевин Портър-младши подписа 4-годишно удължаване на договора на стойност 63 милиона долара с Рокетс.
- Развълнуваният Григор Димитров: Победих най-вече себе си
- Григор Димитров разкритикува решението за затваряне на покрива на „Уимбълдън“
- След втория кръг: 12 шампиони от Големия шлем остават в битката за титлата на Уимбълдън
- Уимбълдън 2026: Швьонтек, Рибакина и Паолини продължават напред
- Уимбълдън 2026: Зверев, Де Минор и Беретини продължават напред
- Григор Димитров пречупи Меншик и се класира за третия кръг на Уимбълдън
- Ралф Шумахер: Напускането на Ред Бул ще изисква сериозни компромиси от Макс Верстапен
- Хонда планира нов двигател за Астън Мартин до Гран при на Нидерландия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]