Ред Бул и Астън Мартин се свързаха с Льоклер
От австрийския Ред Бул се свързаха с пилота Шарл Льоклер и обсъдиха възможността монегаскът да се присъедини към тима след края на договора му с Ферари. Това съобщава Formu1aUno.
Според източника същото е направено и в Астън Мартин, където Льоклер се смята за възможен заместник на Фернандо Алонсо след няколко години, когато испанецът реши да се пенсионира.
Договорът на Льоклер с Ферари изтича през 2024 г.
Льоклер е седми в генералното класиране на пилотите със 74 точки след десет кръга през този сезон. Начело е пилотът на Ред Бул Макс Верстапен с 255 точки.
Припомняме, че на последното Гран При на Великобритания Льоклер завърши девети.
- Конфликтът в Иран провали съвместните планове на Топурия и Волкановски
- Гауф се класира за четвъртфиналите в Маями след трисетова битка
- Хайме Алкарас триумфира в Мурсия, докато Карлос отпадна в Маями
- Кроуфорд ще кара за Астън Мартин в първата тренировка в Япония
- Еди Хърн отрече слуховете за мач между Антъни Джошуа и Дилиън Уайт
- НБА отмени наказанието на Дончич
- Йоханес Клебо спечели масстарта в Лейк Плесид и взе Малкия кристален глобус
- Сензация в Маями: Корда изхвърли Алкарас от турнира
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]