Бътън: Ръсел няма да спи добре
Шампионът във Формула 1 за сезон 2009 британецът Дженсън Бътън коментира представянето на своя сънародник и настоящ пилот на "Мерцедес" Джордж Ръсел в състезанието за Гран при на Канада, което се проведе вчера, 18 юни, в Монреал.
Припомняме, че в началото на състезанието Ръсел се включи в битката за второто място с Фернандо Алонсо и Люис Хамилтън, но заради удара в стената бе принуден да се обади в бокса. Британецът успя частично да върне разликата, но в крайна сметка не успя да завърши състезанието.
"Необичайно е Джордж да прави такива грешки. Днес той няма да спи добре и ще се събуди разстроен. Загуби много точки, за което обикновено не говорим с "Мерцедес", но той се бори с "Астън Мартин", заяви Бътън по Sky Sports.
- Резултати в НХЛ от 18 декември 2025 г.
- Резултати в НБА от 18 декември 2025 г.
- Бивш министър на спорта участва в бой в Парламента
- Резултати в НХЛ от 17 декември 2025 г.
- Станка Златева след провалите в последно време: Трудна, но ползотворна година
- В НБА обмислят преместване на финала за Купата от Лас Вегас
- Резултати в НХЛ от 16 декември 2025 г.
- Резултати в НБА от 16 декември 2025 г.
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]