Льоклер отрече за преговори с "Мерцедес"
Пилотът на Ферари Шарл Льоклер публично отрече да води преговори с "Мерцедес".
Напоследък медиите все повече свързват спортистът с германския тим, особено на фона на изтичащия договор на Люис Хамилтън.
Шарл обаче заяви, че вярва в проекта "Ферари" и затова дори не е започнал преговорния процес с "Мерцедес".
"Не. Нула преговори. Нула. Наистина, нула. Всички се усмихвате, защото не ми вярвате, но аз ви давам думата си.
Отново, аз съм изцяло отдаден на "Ферари" и обичам "Ферари". За мен винаги е било мечта да играя за този отбор и основният ми приоритет е да спечеля шампионата с този отбор. Така че не съм мислил за това“, заяви Льоклер.
- Станка Златева след провалите в последно време: Трудна, но ползотворна година
- В НБА обмислят преместване на финала за Купата от Лас Вегас
- Резултати в НХЛ от 16 декември 2025 г.
- Резултати в НБА от 16 декември 2025 г.
- Резултати в НБА от 15 декември 2025 г.
- Резултати в НХЛ от 15 декември 2025 г.
- Джон Сина остави обувките в средата на ринга и обяви край на кариерата си в WWE
- Мъжката щафета на Норвегия спечели състезанието в Хохфилцен
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]