Фетел говори за възможно завръщане във Формула 1
Четирикратният световен шампион и бивш пилот на Астън Мартин германец Себастиан Фетел, който се оттегли в края на сезон 2022, коментира евентуално завръщане във Формула 1.
"Гледам състезания по телевизията и като цяло се интересувам какво се случва във Формула 1. Прекарвам си страхотно. Радвам се, че най-накрая мога да го посветя на семейството си. Какво ще правя след това? Още не знам, в момента проучвам варианти.
Връщане във Формула 1? Кой знае? Всичко е възможно. Може да се уморя да седя на дивана и искам да се състезавам отново. Може да има такъв вариант, че просто ще намеря друго любимо нещо, в което ще инвестирам цялото си време“, заяви Фетел.
Фетел е четирикратен световен шампион с Ред Бул. Себастиан направи своя дебют във Формула 1 през 2007 г. с екипа на BMW Sauber, заменяйки контузения Роберт Кубица в Гран при на САЩ.
- Резултати в НХЛ от 13 април 2026 г.
- Резултати в НБА от 13 април 2026 г.
- Алкарас: Срещу Синер няма фаворити
- Резултати в НХЛ от 12 април 2026 г.
- Алкарас - Синер: Дълъг и равностоен финал
- Алкарас стигна финала в Монте Карло след победа над Вашеро
- Синер доминира над Зверев и е на финал в Монте Карло
- Скептицизъм около проекта NBA Europe заради разпределението на приходите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]