Отборът на Усик очаква съгласието на Фюри
Александър Красюк, който е промоутър на носителя на титлата в тежка категория на WBA, WBO и IBF Александър Усик, говори за преговорите с шампиона на WBC Тайсън Фюри относно организирането на обединителна битка.
Според него екипът на украинския боксьор все още чака проектодоговора и окончателното съгласие на британците за двубоя.
"Всичко е готово за нас. Вече имахме няколко седмици, тъй като всичко е готово. Остава само да получим потвърждението на Тайсън.
Сами може да видите, че сега се водят преговори в социалните мрежи между бойците. И ние чакаме проектодоговора, защото вече сме посветили толкова много месеци на всичко това“, заяви Красюк в коментар за iFL TV.
- Резултати в НХЛ от 16 декември 2025 г.
- Резултати в НБА от 16 декември 2025 г.
- Резултати в НБА от 15 декември 2025 г.
- Резултати в НХЛ от 15 декември 2025 г.
- Джон Сина остави обувките в средата на ринга и обяви край на кариерата си в WWE
- Мъжката щафета на Норвегия спечели състезанието в Хохфилцен
- Резултати в НБА от 14 декември 2025 г.
- Резултати в НХЛ от 14декември 2025 г.
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]