Хамилтън: Страхотно е да се върна и отново в Бахрейн
Седемкратният шампион във Формула 1 британският пилот на Мерцедес Люис Хамилтън коментира представянето си на предсезонните тестове в Бахрейн. Вчера, 23 февруари, бе първият ден. Хамилтън седна зад волана след обяд, като показа шести резултат.
"Страхотно е да се върна зад волана и отново в Бахрейн. Бе приятен, прохладен ден, макар и ветровит. Завършихме нашата програма и събрахме много данни. Надеждността също беше добра, което допринесе за големия ни общ пробег. И всичко това е благодарение на невероятната работа, извършена в Бракли и Бриксуърт.
Трябва да продължим в същия дух, да се фокусираме върху себе си и да не губим фокус. Трудно е да се каже какво е състоянието на нещата сега, но в следващите дни ще бъдем още по-добри", заяви Хамилтън.
- Резултати в НХЛ от 13 април 2026 г.
- Резултати в НБА от 13 април 2026 г.
- Алкарас: Срещу Синер няма фаворити
- Резултати в НХЛ от 12 април 2026 г.
- Алкарас - Синер: Дълъг и равностоен финал
- Алкарас стигна финала в Монте Карло след победа над Вашеро
- Синер доминира над Зверев и е на финал в Монте Карло
- Скептицизъм около проекта NBA Europe заради разпределението на приходите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]