Димитров започна с победа в Париж
Григор Димитров започна с победа участието си на тенис турнира от сериите Мастърс 1000 във френската столица Париж. Българинът се наложи със 7:6 (5), 7:6 (5) над Ботик ван де Зандсхулп след час и 55 минути.
В спор за място на осминафиналите Григор ще играе с италианския ветеран Фабио Фонини, който замени сънародника си Матео Беретини в основната схема и преодоля трудно квалификанта от Франция Артур Филс в три сета.
- Бекер: Оттеглянето на Алкарас е лоша новина за него и за Мадрид
- Отборите във Формула 1 вече струват над 1 млрд долара
- Ричард Торес: Усик промени супертежката категория
- Анди Руис: Джошуа е фаворит срещу Фюри
- Ясни са всички плейофни двойки в НБА след плей-ин турнира
- Джокович пропуска Мадрид, фокусът остава върху „Ролан Гарос“
- Южна Корея планира завръщане във Формула 1
- Исторически момент: ЛеБрон и Брони заедно в плейофите на НБА
298
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]