Хамилтън: Разочарован съм от себе си
Пилотът на Мерцедес Люис Хамилтън коментира резултатите от квалификацията за Гран При на Австрия, в която остана едва десети след инцидента в третия сегмент на сесията.
"Невероятно разочарован съм от себе си. Извинявам се на екипа. Всички работиха толкова много по болида и никога не обичам да я връщам повредена.
Мисля, че се борихме за челната тройка. Причини за инцидента? Нямам отговор. Просто загубих задната част на колата на седмия завой, това е всичко.
Разбира се, насърчен съм, виждайки нашата скорост. Не очаквахме да сме толкова близо, това е много положително. Но сега съм доста назад. Все пак имаме спринт, така че се надявам в събота да мога да си върна част от загубите“, заяви Хамилтън.
- Сензации във Вашингтон: Де Минор и Шелтън отпаднаха, Пегула и Осака продължават
- Тери Розиър поиска да отпаднат две от обвиненията срещу него по делото за спортни залози
- Треньорът на Тайсън Фюри обясни защо той никога няма да изглежда като Антъни Джошуа
- Джейк Пол предизвика Нейт Диас за първия си ММА мач след мегасделката между MVP и PFL
- Усман Нурмагомедов защити титлата си в PFL с технически нокаут
- Люис Хамилтън: Болидите от 2026 година са по-лесни за управление
- Каспер Рууд допълни състава на Европа за „Лейвър къп“ в Лондон
- Ред Бул предлага на Макс Ферстапен нов дългосрочен договор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]