Ф-1 реагира на скандалното изявление на Екълстоун
Формула 1 публикува официално изявление в отговор на скандалните изявления на Бърни Екълстоун, свързани с геополитическата ситуация.
"Коментарите, направени от Бърни Екълстоун, са само негови лични възгледи и много рязко контрастират с позицията на настоящите ценности на нашия спорт“, се казва в официалното изявление.
По-рано бившият ръководител на Формула 1 Бърни Екълстоун в ефира на програмата "Добро утро, Великобритания“ публично заяви, че напълно подкрепя руския президент Владимир Путин и добави, че е "готов да поеме куршум вместо него“. Освен това бившият ръководител на Формула 1 разкритикува президента на Украйна Владимир Зеленски, заявявайки, че "той просто не иска да направи повече, за да избегне ситуацията“.
- Резултати в НБА от 8 декември 2025 г.
- Резултати в НХЛ от 8 декември 2025 г.
- Хелмут Марко: Норис е достоен световен шампион
- Сайнс: Норис не се вписва в типичните стереотипи за шампион
- Зак Браун: Успехът на Норис е заслужен
- Норис: Не мислех, че ще плача, но се разплаках
- Ландо Норис триумфира с първа титла във Формула 1
- Резултати в НБА от 7 декември 2025 г.:
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]