Сестри Стоеви приключиха в Куала Лампур
Трикратните еврошампионки на двойки Габриела и Стефани Стоеви отпаднаха във втория кръг на турнира по бадминтон от сериите Супер 750 в столицата на Малайзия Куала Лумпур, който е с награден фонд 675 хиляди долара.
Поставените под №8 българки отстъпиха на На Юн Джон/Джон Ким от Южна Корея с 14:21, 13:21 за 27 минути игра.
От 5 до 10 юли сестрите ще играят на друг турнир в Куала Лумпур, този път с награден фонд 360 хиляди долара. Българките отново са осми поставени в схемата и в първия кръг ще играят с Ха на Бак и Ю Лим Ли от Южна Корея.
- Експлозии край тенис турнир в ОАЕ спряха мачове, засегнат е и българин
- България сред най-добрите на Купа „Странджа“ – националите в топ 3 при мъжете
- Резултати в НБА от 3 март 2026 г.
- Резултати в НХЛ от 3 март 2026 г.
- Формула 1 открива сезон 2026 с Гран при на Австралия
- Макс Ферстапен вече мисли за край на кариерата си във Формула 1
- Кошмарен дебют за Мик Шумахер в Индикар
- Дейвидсън: Пиастри не се срина – просто Ферстапен и Норис натиснаха повече
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]