Льоклер не чувства натиск от пистата в Монако
Пилотът на Ферари Шарл Льоклер призна, че не изпитва допълнителен натиск заради минали неуспехи на пистата в Монако.
"Честно казано, не чувствам натиск, просто съм щастлив, че съм тук. Да се върна на тази невероятна писта е нещо специално за мен. Израснах тук по тези пътища, които познавам толкова добре. Няма допълнителен натиск. Просто трябва да седя в пилотската кабина и да си върша работата. Надявам се в края на уикенда да имаме добър резултат.
Не мисля за минали провали, разбира се, не беше най-успешната писта за мен като цяло, но такъв е животът, случва се понякога, част е от моторния спорт. Понякога нещата не вървят по план. Надявам се тази година да е обратното“, заяви Льоклер.
- Брандън Накашима и Франсис Тиафо се класираха за полуфиналите на Мастърса в Синсинати
- Сара Бейлек и Кори Гауф вышли в полуфинал WTA 1000 в Синсинати
- Яник Синер пропуска Откритото първенство на САЩ заради контузия в дясното коляно
- Тайсън Фюри: Джошуа и Еди Хърн продължават да бягат, страхливци
- Джордж Ръсел спечели спринт квалификацията в Зандвоорт, Норис и Леклер са в челната тройка
- Кюрдски боец твърди, че е бил нападнат от 15 чеченци преди двубоя си на турнира на Дейна Уайт
- Теофимо Лопес: Победих Ломаченко, когато никой не искаше да се бие с него
- Андреа Кими Антонели: Не можех да си представя преднина от 50 точки пред Хамилтън
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]