Томова с победа в квалификациите в Индиън Уелс
Виктория Томова постигна първа победа в кариерата си на тенис турнир от веригата Мастърс. В първия кръг на квалификациите в Индиън Уелс (САЩ) тя победи получилата "уайлд кард“ представителка на домакините Елизабет Мандлик с 6:2, 6:1, съобщава БНР.
За място в основната схема българката, която е 111-та в световната ранглиста, ще спори с австралийката Астра Шарма, която е 96-та. Двете нямат мачове досега помежду си.
- Грандиозна вечер в Атина: Везенков изведе Олимпиакос до европейския връх
- Фредрик Дверснес Лавик спечели 15-ия етап на Джиро д’Италия
- Артур Фис пропуска Ролан Гарос заради контузия
- Канело подкрепи решението на рефера в боя между Усик и Верхувен
- Стела подкрепи промените в правилата на Формула 1
- Хамилтън: Трудно е срещу Мерцедес заради скоростта на правите
- Антонели: Най-голямото предизвикателство бяха гумите
- Верхувен поиска реванш срещу Усик след нокаута в Египет
315
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]