Де Минор и Синер продължават напред
Австралийският тенисист Алекс де Минор, поставен под номер 32 на Australian Open, се класира за 1/8-финалите на турнира от Големия шлем. В третия кръг той победи испанеца Пабло Андухар с резултат 6:4, 6:4, 6:2. Продължителността на срещата бе 2 часа и 8 минути.
За достигане до четвъртфиналите Алекс де Минор ще играе с 10-ата ракета на света Яник Синер. Италианецът се справи с Таро Даниел с 6:4, 1:6, 6:3, 6:1.
- Фредрик Дверснес Лавик спечели 15-ия етап на Джиро д’Италия
- Артур Фис пропуска Ролан Гарос заради контузия
- Канело подкрепи решението на рефера в боя между Усик и Верхувен
- Стела подкрепи промените в правилата на Формула 1
- Хамилтън: Трудно е срещу Мерцедес заради скоростта на правите
- Антонели: Най-голямото предизвикателство бяха гумите
- Верхувен поиска реванш срещу Усик след нокаута в Египет
- Ръсел: Последната ми обиколка беше направо епична
383
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]