Майкъл Маси може да напусне Ф-1
Състезателният директор на Формула 1 Майкъл Маси може да напусне поста си на фона на многобройни съдийски скандали, твърди The Sun. Апогей на проблемите с участието на Маси бе непоследователността на съдиите в последните обиколки на състезанието за Гран При на Формула 1 на Абу Даби.
Според изданието напускането на Маси може да стане на фона на смяна на президента на Международната автомобилна федерация. Жан Тод напуска поста и двама кандидати ще се борят за президентския пост - Мохамед бин Сулайем и Греъм Стокър. Смята се, че се упражнява натиск и върху двамата кандидати, така че ако спечелят, едно от първите решения да бъде уволнението на Маси.
Изборът за президент на FIA ще се проведе на 17 декември 2021 г.
- Резултати в НБА от 7 февруари 2026 г.
- Игрите в Милано 2026: Обобщение на 6 февруари
- Резултати в НБА от 6 февруари 2026 г.
- Резултати в НХЛ от 6 февруари 2026 г.
- Норис: Новите правила ще създадат хаос
- Евролига: Резултати от 5 февруари
- Игрите в Милано 2026: Обобщение на втория ден
- Резултати в НБА от 5 февруари 2026 г.
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]