Медведев: Съжалявам за Джокович
Даниил Медведев коментира победата на Нова Джокович във финала на US Open.
"Съжалявам за феновете ти. Съжалявам за Джокович. Всички знаем през какво премина Новак за днешната точка. Във всеки случай, като се вземе предвид всичко, което постигна тази година и като цяло по време на кариерата си, ти за мен си най -големият тенисист в историята“, заяви Медведев след мача.
Срещата завърши с резултат 6: 4, 6: 4, 6: 4. За целия шампионат Медведев даде само 1 сет на своите съперници. Това е първата му титла от Големия шлем. Преди това руснакът достигна до финала два пъти, но загуби и в двата случая.
- Хамилтън: Моите фенове буквално ме спасиха в най-трудния период
- НХЛ обмисля разширяване в Тексас с 33-и отбор
- Бъфало размени Боуен Байръм в Чикаго срещу №4 в драфта
- Отава привлече Уилям Еклунд в сделка със Сан Хосе
- Вашингтон привлече Джордан Кайру в мащабна сделка със Сейнт Луис
- Сейнт Луис е опитал да привлече Брейди Ткачък преди трансфера му във Флорида
- Макларън ще използва собствена версия на крилото „Макарена“ в Австрия
- Българската волейболистка Христина Вучкова премина в Тулица
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]