Адетокунбо се размина с тежка травма
Известният журналист Адриан Войнаровски съобщи, че лидерът на Милуоки Бъкс Янис Адетокунбо е избегнал сериозна травма на лявото коляно. Според източника, изследването е установило, че връзките на баскетболиста са останали непокътнати.
В същото време все още не е известно кога Адетокунбо ще може да се върне в строя. Той ще продължи програмата за рехабилитация.
Баскетболистът контузи лявото си коляно в четвъртия мач от поредицата с Атланта Хоукс. Адетокунбо се изправи срещу центъра на Атланта Клинт Халепа. В резултат на сблъсъка Янис трябваше да напусне играта.
В момента резултатът в серията е 2-2. Следващият мач от поредицата ще се проведе през нощта на 2 юли.
- Каролина обърна Вегас и се доближи на победа от Купа „Стенли“
- Ню Йорк Никс с исторически обрат и на крачка от титлата в НБА
- Исторически рекорд на капитана на Каролина във финала за Купа „Стенли“
- Лос Анджелис Кингс назначи шампион от НХЛ за свой нов треньор
- Историческо постижение: Ландеског спечели две престижни награди в един сезон
- Каролина Харикейнс изравни финалната серия за Купа „Стенли“
- Билетите за финала на НБА достигнаха рекордни цени
- Вембаняма върна Спърс в серията след победа над Никс в Ню Йорк
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]