Винялес с най-добро време на "Муджело"
Маверик Винялес от "Ямаха" даде най-доброто време в първата свободна тренировка преди надпреварата за Гран При на Италия, шести кръг за сезон 2021 в MotoGP, която се проведе на "Муджело".
Испанецът направи обиколка за 1:46.593, а втори на 0.209 секунди зад лидера остана Йоан Зарко (Pramac Ducati), а тройката бе затворена от Алекс Ринс (Suzuki).
Действащият световен шампион Жоан Мир (Suzuki) даде четвъртото време, като бе на 0.583 от Винялес, а пети с изостване от 0.008 спрямо пилот на Suzuki се нареди и неговият подгласник от миналата година Франко Морбидели (Petronas Yamaha SRT).
Втората свободна тренировка на "Муджело“ е предвидена за 15:10 часа българско време по-късно днес.
- Доминик Парис триумфира в Лилехамер, Одермат завърши сезона като абсолютен №1
- Уимбълдън разширява видеоповторенията – нова крачка към технологичното бъдеще на тениса
- Саудитска Арабия планира собствен тенис „суинг“ след придобиването на Мастърс 1000
- Алкарас уверено напред в Маями, сензации разтърсиха схемата
- Сабаленка стартира с трудна победа в Маями, фаворитките минаха през драми и изненади
- Резултати в НХЛ от 21 март 2026 г.
- Резултати в НБА от 21 март 2026 г.
- Жестът на Джокович към новата сензация в Маями
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]