Халеп ще пропусне "Ролан Гарос"
Третата ракета на света Симона Халеп няма да участва на Откритото първенство на Франция заради контузия.
Халеп получи травма на пищяла в мача с Анжелик Кербер на турнира в Рим. Все още не е известен моментът на реставрацията.
Симона спечели "Ролан Гарос" през 2018 година. В последното Открито първенство на Франция румънката загуби от бъдещата шампионка Ига Швьонтек на 1/8-финалите.
Откритото първенство на Франция започва на 30 май.
- Алкарас и Синер достигнаха полуфиналите в Монте Карло
- Резултати в НХЛ от 10 април 2026 г.
- Резултати в НБА от 10 април 2026 г.
- Вашеро обърна Хуркач и се класира за четвъртфиналите в Монте Карло
- Де Минор сломи Блокс и се класира за четвъртфиналите в Монте Карло
- Синер премина през Махач и си уреди четвъртфинал с Оже-Алиасим в Монте Карло
- Алкарас преодоля Ечевери и си осигури четвъртфинал с Бублик в Монте Карло
- Зверев преодоля Бергс и си уреди четвъртфинал с Фонсека в Монте Карло
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]