Хамилтън: Дадох максимума
Пилотът на "Мерцедес" Люис Хамилтън призна поражението си в днешните квалификации в Бахрейн.
"Макс работеше чудесно и бе невероятно бърз в последния опит! Опитах най-доброто, но за съжаление обиколката ми не беше достатъчно добра. Разбира се, винаги можете да направите малко по-добре, но това бе всичко, на което бях способен. Максимум.
След тестовете успяхме да постигнем напредък, персоналът в екипа работеше невероятно и специалистите по аеродинамика постоянно съветваха как да настроим колата, за да се доближим до "Ред Бул". Отстъпихме със съвсем малко, макар че на тестовете отстъпвахме с повече.
- Етика в ИИ: Защо прозрачността на алгоритмите е новият правен стандарт
- Лобато определи ситуацията в Астън Мартин като „историческа катастрофа“
- Норис продължава да критикува регламента за Формула 1 през 2026 година
- Еди Хърн отговори остро на Дейна Уайт за евентуален бой между Джошуа и Фюри
- Светлинно замърсяване: Как възстановяването на звездното небе влияе на здравето
- Шарл Льоклер си купи луксозна яхта за около 15 милиона евро
- Карлос Алкарас може да се завърне на корта преди Уимбълдън
- Монреал изравни серията с Бъфало, Вегас поведе срещу Анахайм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]