Серина се отказа от турнира в Маями
Серина Уилямс се оттегли от Мастърс турнира в Маями в деня на неговия старт. Причината за това решение на американката е стоматологична интервенция от последните дни, която я е спряла от нормален тренировъчен процес.
"Ужасно съм разочарована, всички знаят колко обичам надпреварата в Маями. Това е специален турнир за мен, но няма как да играя. Скоро ще се завърна на корта, надявам се", заяви осемкратната шампионка във Флорида
Напомняме, че Новак Джокович, Рафаел Надал, Роджър Федерер и Доминик Тийм ще отсъстват от мъжката схема.
Също така припомняме, че Григор Димитров (поставен под №12) очаква жребия си в основната схема при мъжете. Там двубоите започват в сряда.
Цветана Пиронкова и Виктория Томова също са във Флорида и днес започват битката си в квалификациите, където ще трябва да елиминират по две съпернички за място в основната схема.
- Етика в ИИ: Защо прозрачността на алгоритмите е новият правен стандарт
- Лобато определи ситуацията в Астън Мартин като „историческа катастрофа“
- Норис продължава да критикува регламента за Формула 1 през 2026 година
- Еди Хърн отговори остро на Дейна Уайт за евентуален бой между Джошуа и Фюри
- Светлинно замърсяване: Как възстановяването на звездното небе влияе на здравето
- Шарл Льоклер си купи луксозна яхта за около 15 милиона евро
- Карлос Алкарас може да се завърне на корта преди Уимбълдън
- Монреал изравни серията с Бъфало, Вегас поведе срещу Анахайм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]