Лейкърс загуби от Финикс, Клипърс от Бостън
Тази нощ се изиграха шест мача от програмата на поредния кръг от редовния сезон в НБА.
Ето и резултатите:
Вашингтон – Мемфис 111:125
Бостън – ЛА Клипърс 117:112
Маями – Атланта 80:94
Сан Антонио – Ню Йорк 119:93
Милуоки – Денвър 97:128
ЛА Лейкърс – Финикс 104:114
- Льоклер: Не сме доволни от поведението на автомобила
- Мениджърът на Верстапен: Искаме да останем в Ред Бул, но ни трябва конкурентен автомобил
- Антонели: Денят беше продуктивен, но ни чака още работа преди квалификацията
- Верстапен: Все още не сме намерили правилните настройки
- Australian Open отчете исторически резултати през 2026 година
- Джордж Ръсел: Няма да има нов договор този уикенд, но догодина ще карам за Мерцедес
- Алонсо: Искам да направя Астън Мартин шампион, независимо дали ще карам или не
- Ръсел: Хамилтън отново е претендент за титлата във Формула 1
503
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
За Юта си прав макар, че загубиха последния мач от пеликаните след една невероятна трета четвъртина. Вижда се, че ако се блокира Гоберт, Богданович не може да спасява целия отбор с тройките си. B)
След и бойните спортове там си имам акаунт в DAZN и така. :)