Уайт: Този път няма да простя на Поветкин
Британецът в тежка категория Дилиан Уайт (27-2, 18 KO) сподели очакванията си за предстоящия мач-реванш срещу Александър Поветкин (36-2-1, 25 KO).
Британецът е уверен в победата си над руснака и възнамерява да го нокаутира.
"Ще спечеля и ще го направя със стил. Ще го нокаутирам на 100%. Този път, ако Поветкин падне, тогава няма да пропусна шанса си, повярвайте ми."
Уверен съм в победата си. Бил съм го и преди и знам, че мога да доведа работата докрай. Веднага след като започне битката, ще видите, че съм работил по всички грешки, допуснати в първата битка. Не разглеждаме варианта с поражение, имам нужда само от победа.
В първата битка се случи нещо, което се случва доста често в нашата категория. Напълно контролирах хода на битката и загубих гарда си само за секунда, в резултат на което той ме хвана. Този нокаут не ми навреди нито морално, нито физически", заяви Уайт за BoxingScene.
- Верстапен: Няма да ни бъде лесно през новия сезон
- Ферари ще има нов състезателен инженер
- Хелмут Марко: Нищо няма да наруши съня ми
- Реал Мадрид спечели „Ел Класико“ в Евролигата
- Уайт разкритикува организаторите на мача между Пол и Джошуа
- Реал Мадрид обмисля да напусне Евролигата
- Резултати в НХЛ от 16 януари 2026 г.
- Резултати в НБА от 16 януари 2026 г.
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]