ФИС разреши стартовете на Банско
Стартовете от Световната купа по ски алпийски дисциплини в Банско (27-28 февруари) ще се проведат по график. Това обяви Виктор Гичев, който бе оторизиран от ФИС да направи снежния контрол на пистата на която ще се проведат гигантските слаломи от СК.
Решението дава зелена светлина и за провеждането в Банско на младежкото световно първенство от 1 до 10 март. "Пистата е заледена и готова за предстоящите авторитетни прояви в Банско, коментира Гичев.
Той ще е рейс директор на стартовете за СК и младежкото СП. Под негово ръководство работят над 100 човека. Те са от БФСки, 101-и алпийски полк и от концесионера на ски зоната "Юлен“.
- Тони Белю: Джошуа може да нокаутира Фюри
- Дерек Чисора се отказа от пенсиониране, готви реванш с Уайлдър
- Кливланд обърна Детройт след продължение и поведе в серията
- Колорадо обърна Минесота след драматичен мач и е на полуфинал в НХЛ
- Пегула разгроми Швьонтек, Свитолина обърна Рибакина в Рим
- Рууд и Дардери се класираха за полуфиналите в Рим
- Джейк Пол не е сигурен дали ще се боксира отново след тежкия нокаут от Джошуа
- Верстапен: В „24 часа на Нюрбургринг“ всичко може да се превърне в най-голямото предизвикателство
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]