Бекер защити Джокович
Бившият германски тенисист Борис Бекер подкрепи сърбина Новак Джокович. Наскоро първата ракета в света се сблъска с остри критики. По-рано роденият в Белград се обърна към директора на Откритото първенство на Австралия Крейг Тийли с предложение за подобряване на условията за играчите под карантина.
"Предложенията на Джокович бяха правилни и логични. Изглежда, че Джокович може да прави каквото си иска, за това той е критикуван. Но в този случай не е честно. Той просто искаше да защити правата на играчите, да създаде справедливи условия за всички, но всички започнаха да го критикуват, включително и премиерът на страната.
Турнирът е от полза за града и икономиката. Градът и страната ще се възползват, трябва да се отнасяте към играчите по-справедливо и с уважение", заяви Бекер за Eurosport.
- Усик загатна за нещо „грандиозно“ с мистериозен пост
- Резултати в НХЛ от 27 февруари 2026 г.
- Резултати в НБА от 27 февруари 2026 г.
- Резултати в НХЛ от 26 февруари 2026 г.
- Дамсън Идрис става глобален посланик на Формула 1
- Антонели и Бабичкова сложиха край на връзката си
- Карлос Насар е Спортист номер 1 на България за 2025-а година
- Олимпиада без граници
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]