Двама от Ролан Гарос се заразиха с коронавирус
Двама тенисисти, които възнамеряваха да играят в квалификациите за Ролан Гарос, дадоха положителни тестове за коронавирус.
Журналистът Дани Мише съобщава, че един от тях е Денис Истомин от Узбекистан. Името на втория болен спортист е неизвестно.
Припомняме, че квалификацията на Ролан Гарос ще започне на 21 септември, а основната мрежа ще започне седмица по-късно - на 27 септември.
През предходната година испанецът Рафаел Надал стана шампион на кортовете на Париж, турнирът за жени бе спечелен от Ашли Барти от Австралия.
- Пловдив изпрати Джирото с рок концерт, велошествие и празнична атмосфера
- Пол Мание спечели третия етап на Джиро д’Италия в България
- Джошуа Ван защити титлата си след технически нокаут срещу Тацуро Тайра
- Дюбоа отново е световен шампион след кървав бой срещу Уордли
- Андреа Вендраме напусна Джирото след тежкото падане край Велико Търново
- Оклахома е на победа от финала на Запад след нов разгром над Лейкърс
- Кливланд победи Детройт, но Пистънс остават напред в серията
- Каролина помете Филаделфия, Минесота върна интригата срещу Колорадо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]