Калгари запази Уорд
Старши -треньорът на Калгари Флеймс Джеф Уорд ще остане на поста си.
Точните условия на договора с 58-годишния канадец не са дадени, но е известно, че договорът е предвиден за няколко години.
Уорд пое поста старши -треньор през ноември, след като бившият наставник Бил Питърс подаде оставка след скандал на расова основа в лигата.
Под ръководството на Уорд "пламъците“ се класираха за плейофите за Купата на Стенли, побеждавайки Уинипег Джетс в квалификационния кръг. В плейофите Калгари отпадна от бъдещия финалист Далас Старс в първия кръг.
- Весела Лечева ще обжалва решението на СГС
- Софийски градски съд отмени избора на Лечева за председател на БОК
- Никола Цолов: Очаквам момента да ми звъннат от Ред Бул
- Гришо се раздели с треньора си
- Резултати в НБА от 19 декември 2025 г.
- Резултати в НХЛ от 19 декември 2025 г.
- Баскетболната зала на ЦСКА има ново име
- Резултати в НХЛ от 18 декември 2025 г.
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]