Серина: Не съм тук, за да спечеля турнира
Американската тенисистка Серина Уилямс коментира победата над сестра си Винъс с резултат 3: 6, 6: 3, 6: 4 във втория кръг на турнира в Лексингтън.
"Изгубих няколко сета в ожесточена борба напоследък, така че си казах, че наистина искам да победя и се съсредоточих върху последните два мача.
Невероятно съм спокойна поради липсата на зрители по трибуните. По време на тренировките ми имаше повече шум, отколкото в тази среща.
За да бъда честна, не дойдох тук, за да спечеля. За първи път в кариерата си идвам само за да спечеля няколко мача и да видя как вървят нещата. Не съм имала толкова дълъг период от раждането на бебето, така че просто се опитвам да намеря своя ритъм, заяви Серина.
Носителката на 23 титли от Големия шлем ще се изправи в 1/4-финалите срещу Шелби Роджърс, която елиминира Лейла Фернандес с 6:2, 7:5.
- Весела Лечева ще обжалва решението на СГС
- Софийски градски съд отмени избора на Лечева за председател на БОК
- Никола Цолов: Очаквам момента да ми звъннат от Ред Бул
- Гришо се раздели с треньора си
- Резултати в НБА от 19 декември 2025 г.
- Резултати в НХЛ от 19 декември 2025 г.
- Баскетболната зала на ЦСКА има ново име
- Резултати в НХЛ от 18 декември 2025 г.
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]