Ди Монтедземоло: Надявам се, че Ферари ще помогне на Фетел
Бившият президент на Ферари Лука ди Монтедземоло сподели мнението си за ситуацията около Себастиан Фетел.
"Сега е много деликатен момент за Фетел. Но Ферари има нужда от него, имат нужда от точките му, имат нужда от Себастиан. Надявам се, че отборът ще му помогне, защото той е шампион. Не знам каква е ситуацията в отбора в момента. Надявам се и двамата пилоти да бъдат третирани еднакво. Не виждам причина защо биха могли да постъпят другояче. Но, отново ще кажа, че не съм запознат със ситуацията в отбора. Ако отидете в музея на Ферари, едва ли ще видите моята снимка там", заяви Лука ди Монтедземоло за GrandPX.
Според резултатите от първите пет етапа, Себастиан Фетел взе само десет точки, докато неговият съотборник Шарл Льоклер има 45 точки.
- Експлозии край тенис турнир в ОАЕ спряха мачове, засегнат е и българин
- България сред най-добрите на Купа „Странджа“ – националите в топ 3 при мъжете
- Резултати в НБА от 3 март 2026 г.
- Резултати в НХЛ от 3 март 2026 г.
- Формула 1 открива сезон 2026 с Гран при на Австралия
- Макс Ферстапен вече мисли за край на кариерата си във Формула 1
- Кошмарен дебют за Мик Шумахер в Индикар
- Дейвидсън: Пиастри не се срина – просто Ферстапен и Норис натиснаха повече
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]