Де Ла Хоя възнамерява да се върне в началото на 2021 г.
Бившият световен шампион в шест тегловни категории и ръководител на проумотърската компания Golden Boy Promotions Оскар Де Ла Хоя обяви, че се готви да се завърне на ринга.
"Единственият човек, който може да ме тренира, е Флойд Мейуедър- старши. Сега работя с малък екип, който наблюдава тялото ми. В близко бъдеще смятам да тренирам в боксов лагер.
Следващият етап са срещи с бойци от най-високо ниво. До септември планирам редовно да провеждам спаринг от 12 рунда. Мисля, че наесен ще взема решение за пълно завръщане на ринга в началото на 2021 година", заяви Де Ла Хоя.
Оскар се оттегли от бокса през декември 2008 г. след тежко поражение срещу Мани Пакиао. Сега 47-годишният Де Ла Хоя е един от най-влиятелните промоутъри в света.
- Тур дьо Франс 2029 може да стартира в Берлин
- McDonald’s в Канада пусна NHL Star Sticks Meal с мини стикове на звезди от НХЛ
- Експлозии край тенис турнир в ОАЕ спряха мачове, засегнат е и българин
- България сред най-добрите на Купа „Странджа“ – националите в топ 3 при мъжете
- Резултати в НБА от 3 март 2026 г.
- Резултати в НХЛ от 3 март 2026 г.
- Формула 1 открива сезон 2026 с Гран при на Австралия
- Макс Ферстапен вече мисли за край на кариерата си във Формула 1
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]