Григор Димитров вече не е болен от коронавирус
Най-добрият български тенисист - Григор Димитров обяви, че последният му тест за коронавирус е отрицателен. Родният спортист стори това чрез своя Instagram профил.
"Очаквам с нетърпение да се върна към тренировките скоро. Това написа в социалните мрежи най-добрият български тенисист Григор Димитров. Той обяви официално, че тестът му за коронавирус е отрицателен.
"Получих добри новини от доктора в Монако, че тестът ми за коронавирус е отрицателен. Благодаря ви за подкрепата през седмиците, в които бях под карантина. Очаквам с нетърпение да се върна към тренировките скоро, за да бъда готов за кортовете в САЩ", написа първата ни ракета в Instagram.
- Отава може да атакува Робъртсън с офершийт след раздялата с Ткачък
- Руседски за завръщането на Серина: Никой не знае какво да очаква
- Гейджи: Сам съм, не излизам с жени и съм напълно фокусиран върху себе си
- Сайнц се пошегува с привилегиите на Верстапен: Само той не се занимава с маркетинг
- Тони Надал: Вероятно наблюдаваме последния сезон на Джокович
- НБА е на крачка от Европа: До три месеца ще бъдат обявени 12-те града в новата лига
- Откраднаха велосипеда на лидерката в Обиколката на Каталуния
- Дюрант: Не отидох в Голдън Стейт заради приятели
248