Треньорът на Денвър преболедува COVID-19
Старши- треньорът на Денвър Майкъл Малоун заяви, че е преболедувал COVID-19 преди няколко месеца.
"Някъде около 20 март започнах да се чувствам зле и започнахме да се обръщаме към лекари, които да направят теста. За съжаление, тестове не бяха налични по това време.
За това разбрах след това. Преминах тест за антитела през уикенда на Деня на паметта. Не е изненадващо, че лекарят се обади и каза: "Слушайте, дадохте положителен тест", заяви Малоун.
Малоун бе назначен за главен треньор на Денвър през лятото на 2015 година. През миналия сезон тимът под негово ръководство стигна до полуфиналите на Западната конференция.
Преди паузата в първенството поради пандемията от COVID-19, Денвър зае третото място в таблицата на Запада.
Напомняме, че в края на юли НБА ще възобнови сезона с участието на 22 отбора в закрития парк на Дисни във Флорида.
- Тони Белю: Джошуа може да нокаутира Фюри
- Дерек Чисора се отказа от пенсиониране, готви реванш с Уайлдър
- Кливланд обърна Детройт след продължение и поведе в серията
- Колорадо обърна Минесота след драматичен мач и е на полуфинал в НХЛ
- Пегула разгроми Швьонтек, Свитолина обърна Рибакина в Рим
- Рууд и Дардери се класираха за полуфиналите в Рим
- Джейк Пол не е сигурен дали ще се боксира отново след тежкия нокаут от Джошуа
- Верстапен: В „24 часа на Нюрбургринг“ всичко може да се превърне в най-голямото предизвикателство
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]