Джошуа не мисли за Пулев - гласят му мач срещу Фюри през декември
Антъни Джошуа трябва да защитава три от титлите си (WBA, IBF и WBO) срещу претендента Кубрат Пулев. Двубоят трябваше да се състои на 20 юни в Лондон, но беше отложен заради пандемията от коронавирус.
Днес dailymail пишат, че Джошуа мисли повече за евентуален мач срещу Тайсън Фюри. Екипите на двамата вече работят по подготовката на такъв двубой, който трябва да се състои през декември в Саудитска Арабия. По всяка вероятност Джошуа и Фюри ще приберат сериозни суми за участието си.
Иначе Пулев продължава да очаква своя шанс, като мачът му може да се проведе през септември, като не е изключено той да се състои без фенове.
- НБА е на крачка от Европа: До три месеца ще бъдат обявени 12-те града в новата лига
- Откраднаха велосипеда на лидерката в Обиколката на Каталуния
- Дюрант: Не отидох в Голдън Стейт заради приятели
- В НБА очакват Леброн да остане в Лейкърс, Голдън Стейт остава резервен вариант
- Оклахома Сити обмисля нов дългосрочен договор за Хартенщайн
- Netflix прекрати сериала за женската състезателна серия F1 Academy
- Рик Маки: Синер е фаворит №1 за титлата на Уимбълдън
- Три отбора от Формула 1 следят Серхио Перес
275