Третият бой между Фюри и Уайлдър ще е в края на годината
Третата битка между Тайсън Фюри и Деонтей Уайлдър няма да се проведе на 3 октомври и ще бъде отложена за по-късна дата.
Ръководителят на промоционалната компания Top Rank Боб Арум заяви, че следващата среща на двамата водещи в тежка категория ще се състои не по-рано от ноември или декември.
Миналата седмица Арум вече призна възможността да отложи битката между Фюри и Уайлдър с оглед на вероятното разширяване на забраната за провеждане на масови събития в Съединените щати.
Първоначално финалният двубой от трилогия трябваше да се проведе през юли, но поради пандемията COVID-19 той бе отложен за октомври.
През февруари Фюри победи Уайлдър в реванш, като взе шампионския пояс на WBC. Първата им битка, проведена в края на 2018 г., завърши наравно.
- Пиастри взриви Мелбърн! Австралиецът най-бърз в хаотичния тренировъчен ден на Ф - 1
- Резултати в НБА от 6 март 2026 г.
- Резултати в НХЛ: Рейнджърс със зрелищна победа, тежка вечер за Бостън
- Астън Мартин призна, че пилотите му може да не завършат Гран при на Австралия
- Ескалацията в Близкия изток удари спорта: отложиха турнири от Световната купа по фехтовка
- Никола Цолов стартира от пета позиция в първата квалификация за сезона във Ф - 2
- Норис: Първата титла ме направи още по-гладен за победи
- Димитров пречупи Атман в тежък мач и си уреди сблъсък с Алкарас в Индиън Уелс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]