Любо Ганев бе избран за президент на Федерацията по волейбол
Любо Ганев бе избран за президент на Българската федерация по волейбол. Това стана с пълно единодушие от страна на делегатите на Общото събрание, което се проведе в столицата.
Досегашният вицепрезидент събра 82 гласа от 82 възможни и единодушно бе избран за нов председател на Управителния съвет. Той наследява на поста инж. Данчо Лазаров, който управлява волейбола у нас почти 20 г.
Делегатите гласуваха, че президентът на БФВ може да ръководи федерацията максимум два мандата от по 4 години.
- Стартът на Giro d’Italia 2026 в България постигна рекордни резултати за Eurosport и HBO Max
- Тони Белю: Джошуа може да нокаутира Фюри
- Дерек Чисора се отказа от пенсиониране, готви реванш с Уайлдър
- Кливланд обърна Детройт след продължение и поведе в серията
- Колорадо обърна Минесота след драматичен мач и е на полуфинал в НХЛ
- Пегула разгроми Швьонтек, Свитолина обърна Рибакина в Рим
- Рууд и Дардери се класираха за полуфиналите в Рим
- Джейк Пол не е сигурен дали ще се боксира отново след тежкия нокаут от Джошуа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]