Руис: Качих много килограми
Анди Руис (33-2, 22 КО) сподели мислите си за загубата от Антъни Джошуа (23-1, 21 КО). Американецът загуби с единодушно решение, като не успя да защити титлите за супер шампиони на WBA и световните титли в WBO и IBF в тежка категория.
"Това бе неговата нощ. Не се подготвих както трябва, натрупах твърде много тегло. Не искам да се оправдавам, Джошуа спечели.
Ако организираме третата битка, повярвайте ми, аз ще бъда в най-добрата форма в живота си. Мислех, че ще се чувствам по-силен. Ще бъда по-подготвен за следващата битка. Прекалено дълго го преследвах", заяви Руис.
- ПСЖ подготвя оферта за участие в НБА Европа
- Официално: Хамзат Чимаев ще защитава титлата си срещу Шон Стрикланд на UFC 328
- ATP-1000 Индиън Уелс 2026: резултати от четвъртфиналите на 12-13 март
- WTA-1000 Индиън Уелс 2026: резултати от мачовете в нощта на 12 срещу 13 март
- Джордж Ръсел донесе полпозишън на Мерцедес за спринта в Китай
- Резултати в НБА от 13 март 2026 г.
- Резултати в НХЛ от 13 март 2026 г.
- Арина Сабаленка се класира за полуфиналите в Индиън Уелс след победа над Мбоко
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]