Волф: Историята с прехода на Хамилтон във Ферари е раздута
Ръководителят на "Мерцедес" Тото Волф смята, че историята за възможния преход на Люис Хамилтън към "Ферари" през 2021 г. е била изкуствено надута в медиите.
"Историята за възможния преход на Люис Хамилтън към "Ферари" бе изкуствено надута. Люис има ясно разбиране за това къде се вижда в бъдещето, а ние сме лоялни към пилотите. През 2021 г. всичко ще бъде различно. Пилотите, подобно на отборите, ще разгледат възможностите, които възникват и ще оценят наличните опции, сравнявайки представянето на отборите и автомобилите, а това е най-важното за най-добрите момчета.
Сега предстои обсъждане на перспективите. Мисля, че през следващия сезон вече ще решаваме състава на пилотите за 2021 година", заяви Волф.
- Олимпийски шампион се съгласи да работи за 34 долара на час
- Вегас елиминира Анахайм и оформи полуфиналите на Запад
- Стив Кър е бил близо до отказване от треньорската професия
- Верстапен дебютира с нощни обиколки на „Нордшлайфе“
- Бен Сулайем: ФИА не съществува, за да има фенове, а за да гарантира справедливост
- Нгану: Аз съм най-великият боец в историята на MMA
- Свитолина записа историческо постижение след финала в Рим
- Свитолина: Невероятно е отново да съм на финал в Рим
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]