Солт Лейк Сити ще приеме Мача на всички звезди през 2023 г.
Юта Джаз на официалния си уебсайт обяви, че Мачът на всички звезди на НБА през 2023 г. ще се проведе в Солт Лейк Сити.
72-ият двубой в рамките на NBA All-Star ще се проведе на "Вивинт Смарт Хоум", домашната площадка на "джазмените".
Самата среща ще се проведе на 19 февруари 2023 година. Мероприятията, предназначени да съвпадат с All-Star уикенда, ще започнат на 17-и.
Догодина основните звезди на първенството ще се срещнат в Чикаго. В последния мач в Шарлът отборът на ЛеБрон Джеймс победи отбора на Янис Адетокумбо (178: 164).
- Ню Йорк Никс с исторически обрат и на крачка от титлата в НБА
- Исторически рекорд на капитана на Каролина във финала за Купа „Стенли“
- Лос Анджелис Кингс назначи шампион от НХЛ за свой нов треньор
- Историческо постижение: Ландеског спечели две престижни награди в един сезон
- Каролина Харикейнс изравни финалната серия за Купа „Стенли“
- Билетите за финала на НБА достигнаха рекордни цени
- Вембаняма върна Спърс в серията след победа над Никс в Ню Йорк
- Александър Зверев сбъдна мечтата си и триумфира на „Ролан Гарос“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]