Ботас все още се надява да се бори за титлата през този сезон
Пилотът на Мерцедес Валтери Ботас сподели мислите си относно шансовете си да се бори за шампионската титла през този сезон. Според него, въпреки че е на 63 точки зад Люис Хамилтън, той все още може да даде битка на съотборника си.
"Изоставането от Люис е осезаемо, но не може да се каже, че това е небето и земята. Никога не знаеш какво може да се случи, могат да се появят възможности. Няма причина да се отказвам, има седем етапа пред нас и всичко може да се случи. Ще се движа поетапно. Вдъхновен съм да видя каква скорост мога да демонстрирам. Когато мога да покажа най-добрата си версия, когато летя с мотивация, мога да направя много. В Сингапур ще положим всички усилия да постигнем силен резултат", заяви Ботас.
- Медведев срещу Синер: Индиън Уелс ще има своя нов шампион
- Финалът в Индиън Уелс: Сабаленка търси реванш срещу Рибакина
- Медведев спря Алкарас в Индиън Уелс, финалът ще бъде срещу Синер
- Резултати в НБА от 15 март 2026 г.
- Резултати в НХЛ от 15 март 2026 г.
- Антонели с първа победа във Ф 1, Хамилтън с първи подиум от 26 старта
- Сабаленка срещу Рибакина: финалът в Индиън Уелс обещава зрелище
- 19-годишният Антонели с исторически полпозишън за Гран при на Китай
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]